home contact beheer
 

 

_____________

Websitesponsor

 





eerstvolgende thuiswedstrijd
in Sportcentrum
De Boekhorst
 

vrijdag 2 oktober
+
zaterdag 3 oktober

 



Inloggen: 

 
 
 


 





 

 

Wedstrijdinformatie




Indien  je niet fluiten of tellen kunt op de aangegeven datum, zelf een vervanger zoeken of onderling proberen te ruilen.
 

Anja de Vries, tel. 06-48206814


Spelregels kunt je nalezen via Volleybalmasterz. Hier kun je ook de spelregeltoets doen:
                                           


De scheidsrechter en de teller moeten in ieder geval 20 minuten voor het begin van de wedstrijd aanwezig zijn.




Let op: Met ingang van seizoen 2022-2023 spelen alle seniorenteams en ABC jeugdteams 4 sets tot 25 punten met eventueel een 5e set







Thuiswedstrijden in sporthal Boekhorst:
(Kijk voor het volledige speelschema op de Nevobo-app)


 

datum tijd teams scheidsrechter teller

14 oktober
 
19.00 Dio C1 - Smash C1 Lotte Wildeman Madelon Kram
 

19.00
Dio D2 - Smash D4 Karen Vlugt Lincy de Boer
 

21.00
Dio D1 - C.S.V. D3   Jannie Munting
 
21.00
 
Dio A1 - SVW A1 Iris vd Bos Sophie vd Schuit
 
21.00
 
Dio A2 - Fama A1 Ingrid Hellinga Mirre Baar






Woensdag 26 oktober, 20.00 uur: Dio D1 - Smash D1, teller: Verena Buist

     



 

datum tijd teams scheidsrechter teller

4 november
 
19.00 Dio C1 - Haulerwijk C1 Sydney Hatzman Myrthe Rottine


 

19.00
Dio B1 - Sudosa-Desto B8 Chantal Stoker Janine vd Bult


 

19.00
Dio D2 - vv Rolde D4 Lizanne Schouwink Lizan vd Veen
 
21.00 
 
Dio A1 - Olhaco A2 Hendrika Hoog Tirza vd Veen


 
21.00 Dio D1 - SVW D1   Yara Krans


 
21.00 Dio A2 - SVW A1 Dorine de Jong Mayra Hollander



 




 

datum tijd teams scheidsrechter teller

18 november
 
19.00 Dio D2 - VIOS/R D1 Ilse Ekkels Yfke v. Gorkum


 
21.00 Dio A1 - W. Dok A1 Anja de Vries Lieke de Haan


 
21.00 Dio A2 - Olhaco A2 Iris Balk Eliene Boonstra


 
21.00 Dio D1 - SNVV D2   Lyndi Veenstra

 

 

 


 

 

datum tijd teams scheidsrechter teller
25 november 19.00
Dio C1 - Fama C1
 
Roos van der Duin Lotte Wildeman
  19.00
Dio B1 - Oostermoer B2
 
Lian de Jong Lisanne Schraa
  19.00
Dio D2 - Peelermarke D2
 
Thamar Molenaar Emma Bergsma
  21.00
Dio A2 - Dio A1

 
Ingrid Hellinga Jannie Munting
woensdag 30 november 20.00
Dio D1 - Emmen 95 D3
 
  Pascal Polpe